Paulina Karbownik


 • założycielka

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem założycielką szkoły CleverCat. Ukończyłam filologię angielską oraz germańską na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przez rok mieszkałam i studiowałam w Niemczech, gdzie poznawałam tajniki języka i kultury niemieckiej, jak również rozwijałam swoją znajomość języka angielskiego poprzez ciągłe przebywanie w środowisku międzynarodowym. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Jestem fanką nowoczesnych technologii w nauczaniu. Podczas moich lekcji korzystam ze wszelkich dobrodziejstw Internetu. Stawiam na mówienie i swobodną komunikację. Do świata gramatyki wprowadzam uczniów w sposób praktyczny i interesujący, zupełnie "nie-szkolny". Uwielbiam ciekawostki i niuanse językowe, którymi chętnie dzielę się z moimi uczniami. Prywatnie uwielbiam seriale, podróże, literaturę i koty.

Izabela


 • angielski

Cześć jestem Iza. W CleverCat uczę języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwesytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz członkini programu Erasmus, dzięki któremu miałam szansę odbyć rok studiów na uczelni Universitat Duisburg-Essen w Niemczech. Mam doświadczenie w nauczaniu w każdej grupie wiekowej. Zawsze ciekawa świata i chętna do podróżowania. Swoje zamiłowanie do nauki dzieci i młodzieży rozwijam poprzez uczestnictwo w obozach językowych, gdzie pełnię rolę lektora-wychowawcy. Głównym celem moich lekcji jest aktywowanie obszaru mówienia u uczniów. Przyjemna atmosfera jest bardzo ważnym elementem moich lekcji. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolenia ucznia, który czyniąc postępy odkrywa tajniki języka obcego. Prywatnie miłośniczka seriali amerykańskich, książek kryminalnych, rysowania.

Aneta


 • angielski

Hello! Nazywam się Aneta i jestem lektorem języka angielskiego. Moje umiejętności językowe szlifuję na uczelni, podczas kursów i zagranicznych wyjazdów, dzięki czemu uzyskałam certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz C2. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego gdzie studiowałam biologię, a aktualnie studiuję informatykę na Politechnice Śląskiej. Niezły miks, prawda? Ale dzięki temu lekcje ze mną nie są nudne! Uczę języka na przykładach, które otaczają nas z każdej strony - w social mediach, filmach, muzyce, czy nawet reklamach. Dodatkowo przy każdej możliwej okazji dorzucam biologiczne oraz informatyczne ciekawostki. Zapraszam do nauki - it's totally worth it! 😺

Dominika


 • angielski

Hej! Mam na imię Dominika i jestem absolwentką filologii angielskiej. Posiadam doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku, jednak od dłuższego czasu pracuję przede wszystkim z młodzieżą i dorosłymi. Wierzę, że nauka języka powinna być przyjemna, dlatego na moich lekcjach regularnie pojawiają się piosenki i sceny z seriali. Wspólnie tworzymy również zabawne skojarzenia, dzięki którym przyswajanie języka angielskiego staje się jeszcze prostsze. Kiedy mam wolną chwilę najchętniej spaceruję i oglądam filmy, szczególnie te stare.
Serdecznie zapraszam na zajęcia :)

Zuzanna


 • angielski

Hej! Mam na imię Zuzia i jestem lektorką języka angielskiego w Clevercat. Obecnie jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Język angielski od zawsze był mi bliski i czerpię ogromną przyjemność z zarażania innych tym samym entuzjazmem. Jestem osobą kreatywną oraz cierpliwą, która zawsze szuka ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Podczas zajęć skupiam się na mówieniu oraz wprowadzeniu użytecznego słownictwa, a tematyka jest zawsze dopasowana do Twoich preferencji oraz potrzeb 😊. Prywatnie, jestem ogromną fanką literatury oraz szydełkowania. Mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy!

Martyna


 • angielski

Cześć!  Mam na imię Martyna i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Na co dzień studiuję Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, i chętnie podzielę się z Tobą zdobytą wiedzą. Na zajęciach stawiam na komunikację i ćwiczenie języka angielskiego w sposób praktyczny, dzięki czemu nauka staje się łatwa i przyjemna. Wierzę, że wspólnymi siłami nawet najtrudniejsze dziedziny gramatyki i słownictwa są możliwe do pokonania. W wolnym czasie uwielbiam czytać, pisać i zaznajamiać się z faktami z różnych dziedzin :)

Kasia S.


 • angielski

Hej, hej! Mam na imię Kasia i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Wcześniej współpracowałam ze szkołami językowymi, uczyłam zarówno dzieci, jak i dorosłych. Odbyłam wymianę międzynarodową we Francji i ukończyłam filologię romańską z językiem angielskim, a obecnie studiuję nieco inny kierunek, socjologię. To chyba dlatego, że lubię próbować nowych rzeczy i ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu :). Na zajęciach dbam o to, żebyś czuł się komfortowo. Dużo rozmawiamy, o wszystkim, skupiając się na poprawności, a przede wszystkim Twoich potrzebach. Korzystamy z interaktywnych materiałów i wykorzystujemy zasady gramatyczne w praktyce. Chodź na zajęcia, będzie super!

Patrycja


 • angielski

Cześć! Jestem Patrycja i od stycznia 2023 roku pracuję w CleverCat jako lektorka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Ukończyłam lingiwstykę stosowaną ze specjalizacją tłumaczeniową na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jednak najwięcej praktycznych umiejętności językowych zdobyłam podróżując za granicę i pracując w różnych krajach. Obecnie mieszkam w Andaluzji i rozwijam znajomość języka hiszpańskiego, który jest moją wielką pasją. Mam doświadczenie w nauczaniu osób  w każdym wieku, ale najlepiej pracuje mi się z młodzieżą i dorosłymi. Lekcje ze mną prowadzone są w bardzo swobodnej i przyjaznej atmosferze, bez zbędnego stresu i napięcia :) Prywatnie jestem miłośniczką tańca, pływania, jogi, spacerów, roślin, fotografii, a także książek, seriali i filmów, szczególnie kryminalnych i psychologicznych.

Karolina


 • angielski

Cześć! Mam na imię Karolina i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Obecnie studiuję lingwistykę stosowaną: język angielski z językiem hiszpańskim.  Języki są moją wielką pasją i chcę zarazić nią innych :) Język angielski pokochałam dzięki nauczycielce w gimnazjum, której zamiłowaniem był właśnie język angielski i teraz to ja chcę sprawić, aby ten był dla moich uczniów zamiłowaniem tak samo jak dla mnie. Bardzo ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie lubili zajęcia i dobrze się bawili podczas nauki angielskiego, ponieważ wiem, jak zniechęcający może być ten proces :) Lubię, gdy zajęcia przebiegają w sposób produktywny i zorganizowany, jednocześnie bez stresu i w sposób zabawny i relaksujący. Staram się, aby informacje były przekazane w sposób prosty i zrozumiały a przede wszystkim odpowiedni do wieku i poziomu zaawansowania moich uczniów :) Zapraszam na zajęcia!

Iga


 • angielski

Witaj! Mam na imię Iga i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Studiuję neuropsychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednocześnie od najmłodszych lat pasjonuje mnie nauka języków obcych - posiadam certyfikat Cambridge English CAE oraz Diplôme d'études en langue française B1. Obecnie posługuję się językiem angielskim na poziomie C2, a francuskim na poziomie B2. Odnalazłam się w nauczaniu poprzez uniwersytecki wolontariat, dzięki któremu praca online nie jest mi straszna. W moim odczuciu język obcy to nieodzowne narzędzie w poszerzaniu własnych horyzontów i odkrywaniu różnorodnych sposobów patrzenia na świat, dlatego stawiam na kształtowanie umiejętności komunikacyjnych poprzez dyskusje i korzystanie z materiałów interaktywnych. Pomogę Ci również oswoić się z gramatyką oraz zarówno formalnym, jak i potocznym słownictwem przydatnym w wielu sytuacjach. W wolnych chwilach pochłaniam anglojęzyczne powieści, oglądam filmy, spaceruję z psem oraz poznaję ciekawostki ze świata psychologii, mody i sztuki. Zapraszam na zajęcia!

Julia


 • angielski

 

Natalia


 • angielski

 

Tu wkrótce pojawi się opis :)

 

Paulina


 • angielski

 

Tu wkrótce pojawi się opis :)

 

Dakota


 • niemiecki

Hallo Leute! Mam na imię Dakota i od około dwóch lat dzielę się swoją wiedzą z języka niemieckiego jako lektorka. W międzyczasie studiuję także Filologię Germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, co pozwala mi jeszcze lepiej zaznajomić się z językiem i jego historią. Jednym z moich osiągnięć jest otrzymanie certyfikatu DSD II na poziomie C1. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, głównie na podstawowym oraz średniozaawansowanym poziomie. Na naszych zajęciach udowodnię Ci, że grama to nie drama, a nieregularne formy czasownika nie są wcale takie trudne do zapamiętania jak mogłoby się wydawać ;) Grunt to regularna nauka, zaangażowanie i pozytywne nastawienie. Czerpię ogromną satysfakcję widząc postępy moich uczniów. W wolnym czasie maluję, biegam i pochłaniam tony kryminałów. Zapraszam na zajęcia!

Monika


 • niemiecki

Witaj, jestem Monika i mam przyjemność być jednym z lektorów języka niemieckiego w Clever Cat. Niemiecki stał się moim ukochanym językiem już od samego początku nauki w szkole. Na swojej drodze spotkałam wielu wspaniałych nauczycieli, którzy zarazili mnie pasją do języka i kultury niemieckiej. To wsparcie, które od nich otrzymałam, doprowadziło mnie na studia, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę na temat tego języka. Miałam również przyjemność studiowania w Niemczech na Universität Regensburg, gdzie dowiedziałam się wiele o kulturze niemieckiej i mogłam uczyć się go w praktyce. Teraz swoją pasją chcę zarażać innych i pokazywać, że niemiecki nie jest wcale taki trudny, jak się utarło twierdzić. W swojej pracy stawiam na współpracę, a na zajęciach spotykamy się jako równy z równym. Staram się, aby lekcje były owocnie spędzonym czasem. Jestem osobą sumienną i bardzo przykładam się do zajęć. Jestem również niezwykle otwarta na uwagi i sugestie drugiej osoby oraz uważam, że ważne jest, aby obie strony miały wpływ na przebieg zajęć i były jak najbardziej zadowolone. Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

Karolina P.


 • niemiecki

Hej 🙂 Mam na imię Karolina. Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku filologia germańska. Niemiecki od zawsze był moją pasją. Wiedziałam, że będzie towarzyszył mi w trakcie nauki i pracy. Bardzo lubię kontakt z ludźmi, dlatego staram się, aby zajęcia odbywały się w bezstresowej i miłej atmosferze, a przy tym chcę, aby przynosiły satysfakcjonujące rezultaty w nauce. Pokazuję, że niemiecki nie jest taki straszny 😊Prywatnie interesuję się również motoryzacją, modą oraz podróżami. Przekazywanie innym wiedzy i oglądanie tego efektów daje mi największą satysfakcję, dlatego też serdzecznie zapraszam do wspólnej nauki niemieckiego! ☺️

Laura


 • niemiecki

Hej! Mam na imię Laura. Niemiecki jest nieodłączną częścią mojego życia. Zawsze był moim językiem przewodnim na wszystkich etapach edukacji. Posiadam certyfikat językowy Deutsches Sprachdiplom na poziomie C1. DSD II to najwyższy poziom egzaminu Republiki Federalnej Niemiec możliwy do osiągnięcia przez uczniów poza granicami kraju. Ukończyłam I stopień filologii germańskiej na Uniwersytecie Opolskim, obecnie kontynuuję II stopień. W nauczaniu najważniejsza jest dla mnie luźna i komfortowa atmosfera, która przyspiesza naukę, a także dobry kontakt lektora z uczniem, co sprawia, że lekcje są przyjemne. Osobiście uważam, że nauka języka opiera się głównie na rozmowie. Postaram się w prosty sposób nauczyć Cię skomplikowanych zasad niemieckiej gramatyki i słownictwa. Nauka niemieckiego nie musi być trudna! Wystarczy chęć do pracy i zapał oraz regularny kontakt z językiem. Zapraszam na lekcje, podczas których mam nadzieję, że przekonam Cię swoją pasją do języka niemieckiego.

Natalia


 • niemiecki

Hallo! Mam na imię Natalia i jestem lektorką języka niemieckiego w CleverCat. Mam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Niemiecki jest moją główną pasją, dlatego studiuję filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wolnym czasie udzielam się również w uczelnianym Kole Naukowym Germanistów, którego jestem przewodniczącą. Podczas moich lekcji poznasz wiele ciekawostek związanych z językiem niemieckim, a rodzajniki nie będą już takie straszne. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, a żarty i niemieckie memy są nieodłącznym elementem spotkań. Moje inne zainteresowania to kaligrafia i rysunek, dlatego podczas lekcji korzystam z tabletu graficznego, dzięki czemu mogę wszystko rozrysować oraz dokładnie wytłumaczyć. Serdecznie zapraszam do wspólnej nauki!

Jakub


 • niderlandzki

Cześć. Mam na imię Kuba. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca jako tłumacz i nauczyciel języków obcych. Studiowałem filologię niderlandzką i niemiecką. Jestem osobą otwartą na świat i nieustannie chętną na odkrywanie i naukę nowych rzeczy. Uwielbiam delektować się kawą, czytać drukowaną prasę oraz obserwować ludzi w zatłoczonych miejscach. Przez jakiś czas mieszkałem w Hadze oraz w Wiedniu i zawsze z przyjemnością wracam do tych miejsc. Uwielbiam jednak również Poznań i jego niesamowity klimat.

Tacjana


 • francuski

Cześć ! Mam na imię Tacjana i jestem lektorką języka francuskiego. Ukończyłam filologię romańską o specjalności tłumaczeniowej na UMCS. Byłam uczestniczką programu Erasmus, dzięki któremu miałam szansę odbyć studia na uczelni w Université de Strasbourg. Obecnie jestem w trakcie studiów podwójnego dyplomowania na kierunku „Prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej” w Université de Lorraine. Na moich zajęciach stawiam na mówienie i praktyczną naukę języka. Metody nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, aby były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym języku. Przekazywanie innym wiedzy daje mi mnóstwo satysfakcji oraz motywację do tego, by zarazić zamiłowanie do języka francuskiego również u innych. Zapraszam do wspólnej przygody z językiem francuskim !

Magda


 • norweski

Heisann! Mam na imię Magda i uczę norweskiego w szkole CleverCat. Ukończyłam skandynawistykę dla biznesu na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Moja przygoda z tym językiem zaczęła się od słuchania norweskiego metalu z wczesnych lat 90, któremu poświęciłam temat pracy dyplomowej. Podczas naszych zajęć skupiam się przede wszystkim na swobodnej komunikacji oraz pełnym zanurzeniu w języku. Korzystam z materiałów interaktywnych, prasy, filmów, muzyki oraz gramatycznych memów, dostosowując metody do każdego indywidualnie. Prywatnie jestem językowym entuzjastą, dlatego w wolnej chwili uczę się dodatkowo czterech innych języków obcych. Interesuję się również literaturą, o której piszę w sieci. Do zobaczenia na zajęciach!