Paulina Karbownik


 • założycielka

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem założycielką szkoły CleverCat. Ukończyłam filologię angielską oraz germańską na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przez rok mieszkałam i studiowałam w Niemczech, gdzie poznawałam tajniki języka i kultury niemieckiej, jak również rozwijałam swoją znajomość języka angielskiego poprzez ciągłe przebywanie w środowisku międzynarodowym. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Jestem fanką nowoczesnych technologii w nauczaniu. Podczas moich lekcji korzystam ze wszelkich dobrodziejstw Internetu. Stawiam na mówienie i swobodną komunikację. Do świata gramatyki wprowadzam uczniów w sposób praktyczny i interesujący, zupełnie "nie-szkolny". Uwielbiam ciekawostki i niuanse językowe, którymi chętnie dzielę się z moimi uczniami. Prywatnie uwielbiam seriale, podróże, literaturę i koty.

Izabela


 • angielski

Cześć jestem Iza. W CleverCat uczę języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwesytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz członkini programu Erasmus, dzięki któremu miałam szansę odbyć rok studiów na uczelni Universitat Duisburg-Essen w Niemczech. Mam doświadczenie w nauczaniu w każdej grupie wiekowej. Zawsze ciekawa świata i chętna do podróżowania. Swoje zamiłowanie do nauki dzieci i młodzieży rozwijam poprzez uczestnictwo w obozach językowych, gdzie pełnię rolę lektora-wychowawcy. Głównym celem moich lekcji jest aktywowanie obszaru mówienia u uczniów. Przyjemna atmosfera jest bardzo ważnym elementem moich lekcji. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolenia ucznia, który czyniąc postępy odkrywa tajniki języka obcego. Prywatnie miłośniczka seriali amerykańskich, książek kryminalnych, rysowania.

Aneta


 • angielski

Hello! Nazywam się Aneta i jestem lektorem języka angielskiego. Moje umiejętności językowe szlifuję na uczelni, podczas kursów i zagranicznych wyjazdów, dzięki czemu uzyskałam certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz C2. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego gdzie studiowałam biologię, a aktualnie studiuję informatykę na Politechnice Śląskiej. Niezły miks, prawda? Ale dzięki temu lekcje ze mną nie są nudne! Uczę języka na przykładach, które otaczają nas z każdej strony - w social mediach, filmach, muzyce, czy nawet reklamach. Dodatkowo przy każdej możliwej okazji dorzucam biologiczne oraz informatyczne ciekawostki. Zapraszam do nauki - it's totally worth it! 😺

Dominika


 • angielski

Hej! Mam na imię Dominika i jestem absolwentką filologii angielskiej. Posiadam doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku, jednak od dłuższego czasu pracuję przede wszystkim z młodzieżą i dorosłymi. Wierzę, że nauka języka powinna być przyjemna, dlatego na moich lekcjach regularnie pojawiają się piosenki i sceny z seriali. Wspólnie tworzymy również zabawne skojarzenia, dzięki którym przyswajanie języka angielskiego staje się jeszcze prostsze. Kiedy mam wolną chwilę najchętniej spaceruję i oglądam filmy, szczególnie te stare.
Serdecznie zapraszam na zajęcia :)

Karolina B.


 • angielski

Tu niedługo pojawi się opis :)

Martyna


 • angielski

Cześć!  Mam na imię Martyna i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Na co dzień studiuję Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, i chętnie podzielę się z Tobą zdobytą wiedzą. Na zajęciach stawiam na komunikację i ćwiczenie języka angielskiego w sposób praktyczny, dzięki czemu nauka staje się łatwa i przyjemna. Wierzę, że wspólnymi siłami nawet najtrudniejsze dziedziny gramatyki i słownictwa są możliwe do pokonania. W wolnym czasie uwielbiam czytać, pisać i zaznajamiać się z faktami z różnych dziedzin :)

Kasia S.


 • angielski

Hej, hej! Mam na imię Kasia i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Wcześniej współpracowałam ze szkołami językowymi, uczyłam zarówno dzieci, jak i dorosłych. Odbyłam wymianę międzynarodową we Francji i ukończyłam filologię romańską z językiem angielskim, a obecnie studiuję nieco inny kierunek, socjologię. To chyba dlatego, że lubię próbować nowych rzeczy i ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu :). Na zajęciach dbam o to, żebyś czuł się komfortowo. Dużo rozmawiamy, o wszystkim, skupiając się na poprawności, a przede wszystkim Twoich potrzebach. Korzystamy z interaktywnych materiałów i wykorzystujemy zasady gramatyczne w praktyce. Chodź na zajęcia, będzie super!

Patrycja


 • angielski

Tu niedługo pojawi się opis :)

Karolina R.


 • angielski

Tu niedługo pojawi się opis :)

Iga


 • angielski

Witaj! Mam na imię Iga i jestem lektorką języka angielskiego w CleverCat. Studiuję neuropsychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednocześnie od najmłodszych lat pasjonuje mnie nauka języków obcych - posiadam certyfikat Cambridge English CAE oraz Diplôme d'études en langue française B1. Obecnie posługuję się językiem angielskim na poziomie C2, a francuskim na poziomie B2. Odnalazłam się w nauczaniu poprzez uniwersytecki wolontariat, dzięki któremu praca online nie jest mi straszna. W moim odczuciu język obcy to nieodzowne narzędzie w poszerzaniu własnych horyzontów i odkrywaniu różnorodnych sposobów patrzenia na świat, dlatego stawiam na kształtowanie umiejętności komunikacyjnych poprzez dyskusje i korzystanie z materiałów interaktywnych. Pomogę Ci również oswoić się z gramatyką oraz zarówno formalnym, jak i potocznym słownictwem przydatnym w wielu sytuacjach. W wolnych chwilach pochłaniam anglojęzyczne powieści, oglądam filmy, spaceruję z psem oraz poznaję ciekawostki ze świata psychologii, mody i sztuki. Zapraszam na zajęcia!

Karolina P.


 • angielski

Cześć, nazywam się Karolina i jestem lektorką języka angielskiego w Clevercat. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku lingwistyka stosowana. Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pierwsze doświadczenie związane z nauczaniem języka angielskiego zdobyłam biorąc udział w wolontariacie. Odbyłam również kurs obsługi klienta zagranicznego oraz tłumaczenia słowa żywego. Na zajęciach zwracam uwagę na mówienie oraz wymowę. Przygotowuje ciekawe materiały, które ułatwiają naukę oraz poszerzają słownictwo moich uczniów. W wolnym czasie lubię spacerować i oglądać filmy anglojęzyczne. Zapraszam na zajęcia!

Dakota


 • niemiecki

Hallo Leute! Mam na imię Dakota i od około dwóch lat dzielę się swoją wiedzą z języka niemieckiego jako lektorka. W międzyczasie studiuję także Filologię Germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, co pozwala mi jeszcze lepiej zaznajomić się z językiem i jego historią. Jednym z moich osiągnięć jest otrzymanie certyfikatu DSD II na poziomie C1. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, głównie na podstawowym oraz średniozaawansowanym poziomie. Na naszych zajęciach udowodnię Ci, że grama to nie drama, a nieregularne formy czasownika nie są wcale takie trudne do zapamiętania jak mogłoby się wydawać ;) Grunt to regularna nauka, zaangażowanie i pozytywne nastawienie. Czerpię ogromną satysfakcję widząc postępy moich uczniów. W wolnym czasie maluję, biegam i pochłaniam tony kryminałów. Zapraszam na zajęcia!

Monika


 • niemiecki

Witaj, jestem Monika i mam przyjemność być jednym z lektorów języka niemieckiego w Clever Cat. Niemiecki stał się moim ukochanym językiem już od samego początku nauki w szkole. Na swojej drodze spotkałam wielu wspaniałych nauczycieli, którzy zarazili mnie pasją do języka i kultury niemieckiej. To wsparcie, które od nich otrzymałam, doprowadziło mnie na studia, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę na temat tego języka. Miałam również przyjemność studiowania w Niemczech na Universität Regensburg, gdzie dowiedziałam się wiele o kulturze niemieckiej i mogłam uczyć się go w praktyce. Teraz swoją pasją chcę zarażać innych i pokazywać, że niemiecki nie jest wcale taki trudny, jak się utarło twierdzić. W swojej pracy stawiam na współpracę, a na zajęciach spotykamy się jako równy z równym. Staram się, aby lekcje były owocnie spędzonym czasem. Jestem osobą sumienną i bardzo przykładam się do zajęć. Jestem również niezwykle otwarta na uwagi i sugestie drugiej osoby oraz uważam, że ważne jest, aby obie strony miały wpływ na przebieg zajęć i były jak najbardziej zadowolone. Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

Karolina P.


 • niemiecki

Hej 🙂 Mam na imię Karolina. Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku filologia germańska. Niemiecki od zawsze był moją pasją. Wiedziałam, że będzie towarzyszył mi w trakcie nauki i pracy. Bardzo lubię kontakt z ludźmi, dlatego staram się, aby zajęcia odbywały się w bezstresowej i miłej atmosferze, a przy tym chcę, aby przynosiły satysfakcjonujące rezultaty w nauce. Pokazuję, że niemiecki nie jest taki straszny 😊Prywatnie interesuję się również motoryzacją, modą oraz podróżami. Przekazywanie innym wiedzy i oglądanie tego efektów daje mi największą satysfakcję, dlatego też serdzecznie zapraszam do wspólnej nauki niemieckiego! ☺️

Laura


 • niemiecki

Tu niedługo pojawi się opis :)

Natalia


 • niemiecki

Hallo! Mam na imię Natalia i jestem lektorką języka niemieckiego w CleverCat. Mam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Niemiecki jest moją główną pasją, dlatego studiuję filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wolnym czasie udzielam się również w uczelnianym Kole Naukowym Germanistów, którego jestem przewodniczącą. Podczas moich lekcji poznasz wiele ciekawostek związanych z językiem niemieckim, a rodzajniki nie będą już takie straszne. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, a żarty i niemieckie memy są nieodłącznym elementem spotkań. Moje inne zainteresowania to kaligrafia i rysunek, dlatego podczas lekcji korzystam z tabletu graficznego, dzięki czemu mogę wszystko rozrysować oraz dokładnie wytłumaczyć. Serdecznie zapraszam do wspólnej nauki!

Jakub


 • niderlandzki

Cześć. Mam na imię Kuba. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca jako tłumacz i nauczyciel języków obcych. Studiowałem filologię niderlandzką i niemiecką. Jestem osobą otwartą na świat i nieustannie chętną na odkrywanie i naukę nowych rzeczy. Uwielbiam delektować się kawą, czytać drukowaną prasę oraz obserwować ludzi w zatłoczonych miejscach. Przez jakiś czas mieszkałem w Hadze oraz w Wiedniu i zawsze z przyjemnością wracam do tych miejsc. Uwielbiam jednak również Poznań i jego niesamowity klimat.

Tacjana


 • francuski

Cześć ! Mam na imię Tacjana i jestem lektorką języka francuskiego. Ukończyłam filologię romańską o specjalności tłumaczeniowej na UMCS. Byłam uczestniczką programu Erasmus, dzięki któremu miałam szansę odbyć studia na uczelni w Université de Strasbourg. Obecnie jestem w trakcie studiów podwójnego dyplomowania na kierunku „Prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej” w Université de Lorraine. Na moich zajęciach stawiam na mówienie i praktyczną naukę języka. Metody nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, aby były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym języku. Przekazywanie innym wiedzy daje mi mnóstwo satysfakcji oraz motywację do tego, by zarazić zamiłowanie do języka francuskiego również u innych. Zapraszam do wspólnej przygody z językiem francuskim !

Magda


 • norweski

Heisann! Mam na imię Magda i uczę norweskiego w szkole CleverCat. Ukończyłam skandynawistykę dla biznesu na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Moja przygoda z tym językiem zaczęła się od słuchania norweskiego metalu z wczesnych lat 90, któremu poświęciłam temat pracy dyplomowej. Podczas naszych zajęć skupiam się przede wszystkim na swobodnej komunikacji oraz pełnym zanurzeniu w języku. Korzystam z materiałów interaktywnych, prasy, filmów, muzyki oraz gramatycznych memów, dostosowując metody do każdego indywidualnie. Prywatnie jestem językowym entuzjastą, dlatego w wolnej chwili uczę się dodatkowo czterech innych języków obcych. Interesuję się również literaturą, o której piszę w sieci. Do zobaczenia na zajęciach!