Biznes nie lubi językowych blokad.

Zadbaj o lepszą komunikację z zagranicznymi kontrahentami. Zbuduj profesjonalny wizerunek firmy. Zdobądź nowych klientów i partnerów biznesowych. Inwestycja w szkolenia językowe dla firm zwraca się z nawiązką. Przekonaj się i skorzystaj z indywidualnych lub zespołowych lekcji języka dla firm i administracji publicznej.

Chcę poznać ofertę

To tylko kilka wyzwań, które pokonasz dzięki szkoleniom językowym dla swoich pracowników!

Twoi pracownicy przerzucają na siebie opiekę nad zagranicznymi kontrahentami? Trudniej im zbudować stałe i owocne relacje?

Chcesz zbudować nowoczesną, profesjonalną firmę, która zgrabnie porusza się po międzynarodowych rynkach?

Szukasz większych możliwości, chcesz pozyskać nowych partnerów lub wyjść z ofertą szerzej, poza granice kraju?

Każdy call, każde spotkanie, czy wyjazd na konferencje to dla nich wiele stresu i emocji?

A może masz międzynarodowy zespół i zależy Ci na przełamaniu językowych barier?

Lektorzy języka angielskiego CleverCat

Poznaj naszych lektorów języka angielskiego — to doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych, którzy dbają o doskonałą atmosferę podczas lekcji i szybkie postępy w nauce.

Poznaj lektorów

W CleverCat prowadzimy szkolenia językowe dla firm, online, w 6 językach

Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego, niderlandzkiego oraz hiszpańskiego. Spotykamy się online, więc Twoi pracownicy nie muszą nigdzie dojeżdżać. Prowadzimy 2 rodzaje lekcji: indywidualne oraz lekcje konwersacyjne w małych grupach.

Angielski dla firm

Business English, nauka podstaw angielskiego oraz kursy specjalistyczne dla wybranych branż — angielski dla firm z CleverCat to najczęstszy wybór naszych klientów biznesowych. W końcu to uniwersalny język, który sprawdza się w komunikacji na całym świecie.

Hiszpański dla firm

Hiszpański jest językiem urzędowym w 22 krajach świata. Nauka języka hiszpańskiego dla firm otwiera ogrom możliwości biznesowych, szczególnie w sektorze handlu.

Francuski dla firm

Chcesz wejść na francuski rynek? Szukasz nowych kontrahentów lub partnerów biznesowych z Europy? Prowadzimy lekcje języka francuskiego dla firm na różnych poziomach zaawansowania.

Niderlandzki dla firm

Lekcje niderlandzkiego dla pracowników to najczęstszy wybór branży HR. Komunikacja w języku angielskim może tworzyć pewne bariery w pozyskiwaniu partnerów i kontrahentów. Znajomość niderlandzkiego będzie Twoją przewagą na rynku.

Niemiecki dla firm

Prowadzisz firmę logistyczną, w branży HR lub handlu? Lekcje niemieckiego dla pracowników tych sektorów to dziś właściwie podstawa. Warto wykorzystać potencjał biznesowy naszych zachodnich sąsiadów. Inwestycja w naukę niemieckiego zwraca się ekspresowo.

Norweski dla firm

Prowadzisz firmę w Norwegii i zatrudniasz międzynarodowy zespół? A może wśród Twoich partnerów biznesowych są norwescy kontrahenci? Prowadzimy szkolenia norweskiego online dla pracowników z różnych sektorów i na różnych poziomach zaawansowania.

Chcę poznać ofertę

Zwrot z inwestycji w kurs językowy dla pracowników przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Lepsza komunikacja

Szkolenia językowe ułatwiają swobodną komunikację międzynarodową. Otwierają drzwi do współpracy z zagranicznymi kontrahentami i partnerami.

Wyższe kwalifikacje

Kursy językowe podnoszą kwalifikacje pracownika, jednocześnie wzmacniając jego pewność siebie w kontakcie z klientem.

Wyższa efektywność

Poprawia się komunikacja w międzynarodowych zespołach, co wpływa na efektywność pracy.

Lepszy wizerunek

Szkolenia językowe mają też wpływ na prestiż firmy. Poprawna komunikacja to element profesjonalnego wizerunku w oczach zagranicznych partnerów.

Integracja zespołu

To świetny sposób na integrację zespołu. Kursy językowe dla firm podnoszą morale i rozluźniają atmosferę w firmie.

Dlaczego warto zaufać CleverCat

Solo lub w grupie

Prowadzimy zarówno lekcje 1 na 1 z Twoim pracownikiem, jak i lekcje języka w mini grupach.

Analiza postępów

Nieustannie monitorujemy postępy naszych uczniów, tak aby inwestycja w lekcje dla pracowników przyniosła oczekiwane efekty.

Skuteczna nauka

Pracujemy nad pokonaniem językowych barier. Lekcje są oparte na konwersacjach z życia wziętych. Uczymy negocjacji, obsługi klienta, pracy w zespole.

20

Profesjonalnych lektorów

999+

Zadowolonych uczniów

96%

Kontynuacji po pierwszej lekcji

6

Języków do wyboru

Jak wyglądają lekcje językowe dla firm z CleverCat?

Dopasujemy się do Ciebie

Dobrze wiemy, że właściciele firm mają różne potrzeby i oczekiwania względem kursów językowych dla swoich pracowników. Właśnie dlatego nasze lekcje językowe są skrojone indywidualnie, pod potrzeby Twojego biznesu lub instytucji.

Od 1 do 100 osób

Prowadzimy szkolenia dla firm od 1 do 100 pracowników. W przypadku większych zespołów — pracowników dzielimy na małe grupy pod kątem poziomu, umiejętności oraz zajmowanych stanowisk.

Uczymy online

Kursy językowe dla firm prowadzimy w wygodnej formie online. Dzięki temu pracownicy Twojej firmy nie muszą nigdzie dojeżdżać, mogą uczyć się z nami wprost z biura, także w godzinach pracy. Wszystkie detale ustalimy indywidualnie.

Dołącz do firm, które już nam zaufały!

nice
Poznaj
najszybszą metodę
nauki języka

Gotowy na językową transformację Twojej firmy? Zostaw kontakt a my się odezwiemy.

Poczuj się
pewnie i gadaj
bez oporów.
Hi!