Kariera w CleverCat

Szukasz pracy jako lektor języka online? Dołącz do naszego zespołu!

Pamiętaj, że zawsze masz nasze wsparcie i pełne zaufanie. Gramy do jednej bramki, tworzymy zgraną drużynę i wspólnie dbamy o dobrą atmosferę.

CleverCat to nie tylko szkoła. To przede wszystkim fantastyczni ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół obecnie składa się z 20 osób. Mieszkamy w różnych miejscach Polski (i nie tylko). Każdy z nas jest inny, ale wiele nas łączy. Jesteśmy młodzi, kreatywni i pełni zapału. Zawsze gramy do jednej bramki, bo zależy nam na wspólnym rozwoju i satysfakcji naszych kursantów.

Aplikuj na stanowisko lektora

Kochamy to, co robimy i wiemy, po co tu jesteśmy.

Możesz pracować z dowolnego miejsca na ziemi

Zawsze mega atmosfera i ciekawi ludzie

To Ty określasz, ile godzin możesz pracować. Twój grafik jest elastyczny i dopasowany do Twoich możliwości.

Po naszej stronie są wszelkie formalności związane z obsługą kursantów.

Jak wygląda praca w szkole CleverCat?

Pracujesz, kiedy chcesz, tyle, ile chcesz i skąd tylko chcesz. Masz nasze wsparcie — pomagamy Ci odnaleźć się w świecie online, otaczamy stałą opieką metodyczną i zapewniamy dostęp do materiałów dydaktycznych. Darzymy Cię zaufaniem — to od Ciebie zależy, jak poprowadzisz zajęcia. O wszelkich planowanych zmianach informujemy Cię z wyprzedzeniem. Cenimy Cię i traktujemy z szacunkiem, w końcu jesteś jednym z nas ;)

Sprawdź, czy to praca dla Ciebie

Szukasz zajęcia online, które pozwala Ci zarabiać bez wychodzenia z domu. Czujesz pasję do nauczania, lubisz dzielić się z innymi wiedzą. Bardzo dobrze znasz język — minimum na poziomie C1. Lubisz pracować z ludźmi. Jesteś osobą otwartą i zaangażowaną. Twoja dyspozycyjność to minimum 10 godzin tygodniowo. Nie chcesz mieć na głowie pozyskiwania kursantów i formalności.

Może to właśnie Ciebie szukamy

Prześlij CV na kariera@clevercat.pl

Zawsze odsyłamy wiadomość zwrotną.