Co jest naszym drogowskazem? Czyli wartości szkoły językowej CleverCat

Autentyczność

Nie obiecujemy natychmiastowych cudów. Zamiast tego, oferujemy szczerą, realistyczną perspektywę nauki języka, opartą na uczciwym podejściu do naszych uczniów. Jesteśmy tu, aby wspólnie pracować nad osiągnięciem Twoich celów językowych, krok po kroku, bez obietnic bez pokrycia.

Zaangażowanie

Wychodzimy z siebie, aby na każdej lekcji dać Ci, jak najwięcej wartości. Motywujemy Cię do działania i razem z Tobą cieszymy się z każdego, językowego kroku w przód.

Pasja

Zespół CleverCat łączy językowa pasja. Uwielbiamy nowinki, ciekawostki, chłoniemy język obcy w każdej możliwej sytuacji. I co najważniejsze — zarażamy Cię tą pasją, z nami uczysz się z przyjemnością.

Skuteczność

Stale weryfikujemy nasze metody nauki, dbając o maksymalną skuteczność. Szanujemy Twój czas, dlatego robimy wszystko, aby po każdej lekcji był widoczny progres.

Ciągły rozwój

Nie spoczywamy na laurach. Ciągle uczymy się i rozwijamy, aby zapewniać Ci jeszcze lepszą jakość zajęć i ciekawsze materiały dodatkowe.

Poznaj załogę, z którą pokonasz bariery językowe!

Załoga CleverCat uwielbia ❤️ uczyć języków obcych. Znamy je na poziomie C1 lub C2, co poświadczają certyfikaty lub dyplomy ukończenia studiów filologicznych. Są wśród nas też native speakerzy. Czy Twój wybór lektora jest ostateczny? Oczywiście, że nie. W każdej chwili możesz skorzystać z lekcji z inną osobą. Dla nas Twoja wygoda jest najważniejsza.

Zuzanna

lektorka

Hej! Mam na imię Zuzia i uwielbiam nowoczesne rozwiązania w nauczaniu. Wpadaj na zajęcia!

Iza

lektorka

Cześć jestem Iza! Przyjemna atmosfera jest bardzo ważnym elementem moich lekcji. Zapraszam Cię na zajęcia z języka angielskiego 👌

Dominika

lektorka

Hej! 😊 Mam na imię Dominika, na moich lekcjach pouczymy się angielskiego z piosenek i seriali! Co Ty na to?

Karolina P.

lektorka

Cześć jestem Karolina i pokażę Ci, że niemiecki nie jest wcale taki straszny!😊

Laura

lektorka

Hej! Mam na imię Laura. Zarażę Cię moją pasją do niemieckiego!

Julia

lektorka

Hej! Jestem Julia😊 Chętnie pomogę Ci osiągnąć Twoje językowe cele!

Jak to się wszystko zaczęło? To nie był sprint, 🏃‍♀️ ale bieg przełajowy

Nigdy nie marzyłam o tym, aby prowadzić szkołę językową, choć już od dziecka uwielbiałam uczyć się języków obcych. Skończyłam filologię angielską i germanistykę. Pracowałam jako lektorka. Dużo rozmawiałam z moimi uczniami. Z przykrością wysłuchiwałam tego, jak wiele błędnych przekonań na temat nauki języków hamuje ich przed rozwojem. ”Nie mam głowy do języków”, „Nie mam czasu na naukę”, „W tym wieku to już za późno”, “Uczyłem się 10 lat w szkole i nic mi to nie dało, więc teraz tym bardziej tego nie zmienię”. Każda z takich rozmów sprawiała, że chciałam pokazać innym, że się da. Naprawdę można uczyć się języka skutecznie z przyjemnością i lekkością.

Wiedziałam, że aby tego dokonać — powinnam prowadzić własną szkołę. Długo zwlekałam z jej otwarciem, aż do chwili urlopu macierzyńskiego, który połączył się płynnie z pandemią i zmęczeniem po kilku latach pracy w korporacji.

Odważyłam się i postanowiłam zbudować zespół, który składa się z ludzi podobnych do mnie — pasjonatów języka, dla których cele uczniów są na pierwszym miejscu.

Wspólnie realizujemy misję przyjemnej nauki, która pozwala rozwinąć językowe skrzydła. Uwielbiamy obserwować, jak otwierają się nowe możliwości przed naszymi uczniami.

To wspaniałe móc dokładać swoją cegiełkę do Waszego 🔥 sukcesu na różnych obszarach życia.

Sprawdź ofertę lekcji językowych

Zbij z nami piątkę ✋ w social mediach! Znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie /@clevercatpl.