FAQ

Płatności

Płatności dokonuje się przelewem, w walutach PLN lub EURO.

Nie wiążesz się żadną umową - płacisz z góry za miesiąc, rezygnujesz kiedy chcesz! Bez okresu wypowiedzenia!

Zajęcia

Jesteśmy przekonani o skuteczności nauki w CleverCat, dlatego nie oferujemy bezpłatnej lekcji próbnej. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia u nas, możesz zapłacić za jedną lekcję, a dopiero po jej ukończeniu wykupić pakiet miesięczny (minimum 4 lekcje).

Zajęcia można odwołać, informując o tym lektora co najmniej 24 godziny przed zajęciami. Odwołane zajęcia powinny zostać odrobione w obrębie tego samego miesiąca.

Jedyne czego potrzebujesz do nauki to komputer, tablet lub telefon, połączenie z internetem i... duża dawka pozytywnego nastawienia :)

Tak. Wszystkie materiały są przygotowane specjalnie dla Ciebie i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Materiały są interaktywne, dzięki czemu nauka jest przyjemna i ciekawa! Po każdej lekcji otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów w formie elektronicznej.

Inne

Obecnie oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego oraz norweskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką innego języka, napisz do nas! Twój feedback jest dla nas bardzo ważny i pomoże nam w dostosowaniu oferty do Twoich potrzeb.

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukasz? Napisz do nas lub zadzwoń.

+48 796 766 865

biuro@clevercat.com

Twoje dane