nice

Dla kogo są lekcje języka angielskiego z CleverCat?

W CleverCat uczymy głównie osoby dorosłe na różnym etapie zaawansowania. Prowadzimy lekcje angielskiego dla początkujących i zaawansowanych — od podstaw do poziomu master.

Angielski na emigracji

Mieszkasz za granicą i chcesz nauczyć się angielskiego? A może dopiero planujesz wyjazd i chcesz przełamać barierę mówienia? Podczas lekcji angielskiego online uczymy praktycznych wyrażeń, przygotowujemy Cię do rozmowy o pracę, wynajmu mieszkania i załatwiania podstawowych spraw.

Angielski dla podróżujących

Chcesz podróżować na własną rękę, ale Twój angielski jest bardzo podstawowy? Spokojnie, nie musisz rezygnować z planów. Lekcje angielskiego online szybko przygotują Cię do wymarzonych wyjazdów. Uczysz się praktycznych konwersacji i zwrotów, które przydają się podczas zwiedzania.

Angielski dla pracowników

Chcesz nauczyć się angielskiego do pracy? Coraz więcej firm wymaga od swoich pracowników znajomości angielskiego przynajmniej na średnio-zaawansowanym poziomie. Podczas lekcji online uwzględniamy potrzeby Twojej branży. Uczymy Cię płynnej komunikacji z klientami, dostawcami i współpracownikami.

Angielski dla firm

Angielski dla studentów

Wyjeżdżasz na Erasmusa? Chcesz podszkolić język przed egzaminami, a może po prostu czujesz, że czas doszlifować umiejętności? Prowadzimy lekcje angielskiego online dla studentów — także specjalistyczne, które przygotują Cię do wejścia na rynek pracy.

Angielski dla seniorów

Coraz częściej odwiedzasz dzieci i wnuki za granicą? A może chcesz wyjechać na egzotyczne wakacje i zależy Ci na poznaniu podstawowych wyrażeń? Angielski dla seniorów online to wygodna forma nauki. Indywidualne lekcje szybko pozwolą Ci przyswoić najważniejsze zwroty i słówka.

Angielski dla tych, którzy uczą się dla siebie

Chcesz uczyć się angielskiego dla siebie — aby rozwijać swoje kompetencje? Fantastycznie! To jedna z najważniejszych inwestycji w samorozwój. Podczas lekcji online uczysz się swobodnych konwersacji na tematy, które są dla Ciebie interesujące. Wygodna i ciekawa forma nauki sprawia, że szybko chłoniesz wiedzę i z łatwością korzystasz z niej w codziennym życiu.

jump

Poznaj lektorów, którzy nauczą Cię języka angielskiego!

Masz blokadę przed mówieniem po angielsku? O niej zapomnisz już po pierwszej lekcji. Tworzymy atmosferę, która sprzyja nauce w lekkiej, przyjemnej i wciągającej formie. Blokadę zamieniasz na „chcę więcej”. Z czasem język wchodzi Ci w krew — i wszystko zaczyna być łatwe.

Zuzanna

lektorka

Hej! Mam na imię Zuzia i uwielbiam nowoczesne rozwiązania w nauczaniu. Wpadaj na zajęcia!

Iza

lektorka

Cześć jestem Iza! Przyjemna atmosfera jest bardzo ważnym elementem moich lekcji. Zapraszam Cię na zajęcia z języka angielskiego 👌

Dominika

lektorka

Hej! 😊 Mam na imię Dominika, na moich lekcjach pouczymy się angielskiego z piosenek i seriali! Co Ty na to?

Julia

lektorka

Hej! Jestem Julia😊 Chętnie pomogę Ci osiągnąć Twoje językowe cele!

Aneta

lektorka

Hello! Jestem Aneta. Uczę języka na przykładach, które otaczają nas z każdej strony.

Iga

lektorka

Cześć, jestem Iga. Pomogę Ci oswoić się z angielską gramatyką oraz słownictwem :)

Business English — angielski do pracy

Zdobądź pracę marzeń, buduj karierę w zagranicznych korporacjach, szlifuj język i zdobywaj nowych klientów. Lekcje online Business English przygotują Cię do swobodnych konwersacji na tematy związane z Twoją branżą (np. IT, HR, marketingiem, finansami).

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego z CleverCat?

uczysz się tego, czego potrzebujesz

stawiamy na konwersacje po angielsku

masz 100% uwagi lektora

nie tracisz czasu na dojazdy

masz elastyczny grafik nauki

możesz wybrać lektora dla siebie

szybko widzisz postępy

rezygnujesz kiedy chcesz

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Najczęściej zadawane pytania o lekcje angielskiego online

Nie! U nas nie ma żadnej papierologii. Wystarczy, że opłacisz z góry miesiąc nauki (minimum 4 lekcje). Nie ma okresu wypowiedzenia. Rezygnujesz kiedy chcesz, bez zbędnych tłumaczeń.

Nie ma u nas lekcji próbnej. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych metod. Na początek nie musisz wykupować pakietu na cały miesiąc. Możesz opłacić jedynie pierwszą lekcję i jeśli poczujesz, że to nie jest dla Ciebie — swobodnie rezygnujesz.

Każdy lektor ma indywidualny sposób prowadzenia lekcji. Spotkania są nastawione na wspólne rozmowy. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.

Nie musisz kupować żadnych dodatkowych podręczników i książek. Udostępniamy Ci spersonalizowane, przygotowane specjalnie dla Ciebie materiały, które są interaktywne, co uprzyjemnia i ułatwia naukę angielskiego. Nic dodatkowo nie musisz kupować.

Tak, jeśli jest taka potrzeba i inni lektorzy mają wolne miejsca dla nowego kursanta.
H!
hop in
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Gotowy na naukę języka angielskiego w CleverCat?

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Zacznij teraz