Spaß

Dla kogo są lekcje języka niemieckiego z CleverCat?

Lekcje niemieckiego online to najwygodniejszy sposób nauki. Zajęcia oparte są na praktycznych konwersacjach. Uczysz się słownictwa z życia wziętego i wyrażeń, które przydają się każdego dnia. Z czasem język wchodzi Ci w krew — i wszystko zaczyna być łatwe.

Niemiecki dla branży turystycznej

Polskę każdego roku odwiedza niemal 3 miliony turystów z Niemiec. Znajomość języka niemieckiego w branży turystycznej ułatwi Ci codzienną pracę, a także pozwoli zdobyć pewne, dobrze płatne zatrudnienie.

Niemiecki do pracy

Planujesz wyjazd do Niemiec i chcesz nauczyć się płynnie rozmawiać po niemiecku? A może już jesteś na miejscu i chcesz szlifować swoje umiejętności, żeby zmienić pracę? U nas uczysz się praktycznego niemieckiego, który przydaje się w każdej branży.

Niemiecki dla studentów

Chcesz studiować w Niemczech? A może planujesz wyjazd do Niemiec do pracy po ukończeniu szkoły? Prowadzimy lekcje niemieckiego online dla studentów, którzy przygotowują się do wejścia na niemiecki rynek pracy.

Niemiecki dla kierowców

Jeśli jesteś kierowcą na międzynarodowych trasach, wiesz, jak ważna jest znajomość podstaw języka niemieckiego. Podczas lekcji online uczysz się przydatnych zwrotów w Twojej profesji.

Niemiecki dla opiekunek i opiekunów

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech? Znajomość języka niemieckiego ułatwi Ci znalezienie dobrego zatrudnienia i komfortową pracę ze swoim podopiecznym. Uczymy niemieckiego także od podstaw. Dopasowujemy zakres lekcji do indywidualnych potrzeb zawodowych.

Niemiecki dla tych, którzy uczą się dla siebie

Większość z nas uczyła się podstaw języka niemieckiego w szkole. Jeśli chcesz kontynuować tę naukę lub po prostu uczyć się niemieckiego dla siebie — lekcje językowe z CleverCat to najlepszy sposób na doszlifowanie umiejętności. Wygodna i ciekawa forma nauki sprawia, że szybko chłoniesz wiedzę i z łatwością korzystasz z niej w codziennym życiu.

Erfolg

Poznaj lektorów, którzy nauczą Cię języka niemieckiego!

Szukasz dobrego lektora niemieckiego, który uczy online? Poznaj nasz zespół. Lektorzy niemieckiego z CleverCat to doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych, którzy dbają o szybkie postępy oraz swobodną atmosferę podczas zajęć.

Karolina P.

lektorka

Cześć jestem Karolina i pokażę Ci, że niemiecki nie jest wcale taki straszny!😊

Laura

lektorka

Hej! Mam na imię Laura. Zarażę Cię moją pasją do niemieckiego!

Monika

lektorka

Cześć, jestem Monika. Stawiam na współpracę i szybkie efekty!

Natalia

lektorka

Hallo! Jestem Natalia. Żarty i niemieckie memy to nieodłączny element moich zajęć.

Dakota

lektorka

Hej! Mam na imię Dakota i udowodnię Ci, że niemiecka grama to nie drama! :)

Patrycja

lektorka

Cześć! Jestem Patrycja. Nauka ze mną to sama przyjemność - zero stresu i napięcia!

Niemiecki w pracy

Brak znajomości niemieckiego nie może ograniczać Twoich planów i marzeń. Podczas nauki niemieckiego online przygotujmy Cię do rozmowy o pracę, a także codziennej komunikacji z klientami, podopiecznymi, pacjentami, czy współpracownikami. Zakres lekcji niemieckiego jest dopasowywany do twoich potrzeb. Możesz uczyć się niemieckiego od podstaw lub szlifować branżowy język.

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego z CleverCat?

uczysz się praktycznego niemieckiego

masz 100% uwagi lektora

lekcje opierają się na rozmowach

możesz uczyć się w dowolnym miejscu, także będąc już za granicą

grafik zajęć dopasowujemy do Twoich potrzeb

możesz wybrać lektora dla siebie

nasza metoda nauki niemieckiego gwarantuje szybkie efekty

nie podpisujesz umowy, rezygnujesz kiedy chcesz

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Najczęściej zadawane pytania o lekcje niemieckiego online

W CleverCat nie podpisujesz żadnej umowy. Nie ma okresu wypowiedzenia. Rezygnujesz kiedy chcesz, bez zbędnych tłumaczeń. Wystarczy, że wykupisz miesiąc lekcji z góry, czyli opłacisz 4 spotkania.

Nie ma u nas lekcji próbnej. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych metod. Na początek nie musisz wykupować pakietu na cały miesiąc. Możesz opłacić jedynie pierwszą lekcję i jeśli poczujesz, że to nie jest dla Ciebie — swobodnie rezygnujesz.

Każdy lektor niemieckiego ma indywidualny sposób prowadzenia lekcji. Spotkania są nastawione na wspólne rozmowy. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.

Nie musisz kupować żadnych dodatkowych podręczników i książek. Udostępniamy Ci spersonalizowane, przygotowane specjalnie dla Ciebie materiały, które są interaktywne, co uprzyjemnia i ułatwia naukę niemieckiego. Nic dodatkowo nie musisz kupować.

Tak, jeśli jest taka potrzeba i inni lektorzy niemieckiego mają wolne miejsca dla nowego kursanta. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!
klar
wir starten
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Gotowy na naukę języka niemieckiego w CleverCat?

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Zacznij teraz