Bonjour!

Dla kogo są lekcje języka francuskiego z CleverCat?

Lekcje francuskiego online z lektorem to wygodny sposób nauki, który szybko przynosi efekty. Nie musisz dojeżdżać, możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Dbamy o to, aby lekcje były ciekawe i angażujące, dzięki temu stają się przyjemne, a Twoja motywacja do nauki z każdym spotkaniem rośnie.

Francuski do pracy

Pracujesz we Francji, Belgii lub Szwajcarii? Znajomość francuskiego wiele Ci ułatwi. Podczas lekcji francuskiego do pracy skupiamy się na praktycznych zwrotach, które przydadzą się w Twojej branży.

Francuski dla studentów

Chcesz studiować w krajach francuskojęzycznych? A może marzysz o tym, aby po studiach przeprowadzić się do Paryża? Prowadzimy lekcje francuskiego dla uczniów i studentów, które pomogą Ci przygotować się do egzaminów, ale też ułatwią Ci wejście na rynek pracy.

Francuski w podróży

Bonjour! Bonsoir! Merci! Voila! Jeśli wybierasz się do Francji lub innych krajów francuskojęzycznych, naucz się podstawowych zwrotów, które ułatwią Ci nawiązywanie relacji oraz świadome podróżowanie. Mieszkańcy danego kraju z pewnością to docenią, przez co Twoja wyprawa nabierze zupełnie innych barw.

Francuski dla branży turystycznej

Francuski to trzeci najpopularniejszy język świata! Używa go ponad 80 milionów osób. Jeśli pracujesz w branży turystycznej — znajomość francuskiego będzie dodatkowym atutem, który ułatwi Ci codzienną komunikację, ale też awans lub znalezienie dobrej posady. To atut, który wyróżni Cię na rynku.

Podstawy francuskiego

Chcesz poznać podstawy języka francuskiego? Wcale nas to nie dziwi. To język, który kojarzy się z klasą, elegancją i stylem. Znajomość podstawowych słów i zwrotów pozwoli Ci zabłysnąć w towarzystwie lub podczas podróży. Sama nauka to czysta przyjemność!

Francuski w biznesie

W Polsce Francja jest 3. największym zagranicznym inwestorem, a językiem francuskim w stopniu komunikatywnym posługuje się zaledwie 2% pracowników. Nauka francuskiego daje Ci zatem ogromną przewagę na rynku. Jego znajomość jest mile widziana w wielu branżach m.in. IT, handlu, finansach, ubezpieczeniach, ale też logistyce, magazynowaniu czy budownictwie.

comment ça va

Poznaj lektorów, którzy nauczą Cię języka framcuskiego!

Lekcje z lektorem francuskiego to najszybsza metoda nauki praktycznego języka, czyli tego, którego używasz w codziennych rozmowach. Nasi lektorzy francuskiego to doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych, dla których nauka języka to nie tylko zawód, ale też pasja.

Antonina

lektorka

Cześć! Jestem Antonina. Ze mną nauczysz się mówić pewnie i naturalnie.

Tacjana

lektorka

Cześć! Jestem Tacjana. Przekazywanie innym wiedzy daje mi mnóstwo satysfakcji.

Francuski dla Polaków za granicą

Prowadzimy lekcje francuskiego dla Polaków mieszkających za granicą — zarówno we Francji, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, jak i innych krajach, gdzie jest to język urzędowy lub znany przez większość mieszkańców. Wbrew opiniom — francuski nie jest trudnym językiem. Jeśli opanujesz podstawy, pójdzie z górki. Uczymy zarówno osoby początkujące, które dopiero planują wyjazd do pracy za granicę, jak i osoby, które znają już podstawy i chcą doszlifować swój język francuski na poziomie B1, B2, a nawet C1 lub C2, czyli także na poziomie zaawansowanym.

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego z CleverCat?

uczysz się praktycznych wyrażeń po francusku

masz 100% uwagi lektora

rozmawiamy po francusku, szybko zapominasz o blokadach

uczysz się z dowolnego miejsca na świecie

poznajesz codzienny francuski lub francuski dla określonej branży

grafik zajęć dopasowujemy do Twoich potrzeb

możesz wybrać lektora dla siebie

wyznaczamy cel i wspólnie analizujemy Twoje postępy

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Najczęściej zadawane pytania o lekcje francuskiego online

Najszybszą metodą nauki języka francuskiego są indywidualne lekcje z lektorem. Dzięki temu poznajesz praktyczne wyrażenia i zwroty, ale też od razu zaczynasz mówić po francusku. Lekcje są w pełni dostosowane do Ciebie i Twoich oczekiwań. Do tego masz 100% uwagi lektora.

Trudno podać dokładną liczbę godzin czy dni, ponieważ każda osoba ma swoje indywidualne tempo nauki. Zgodnie z niektórymi szacunkami, aby osiągnąć poziom komunikatywnej biegłości w języku francuskim (B2 na skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) potrzebujesz około 600-750 godzin praktyki. Są to jednak tylko orientacyjne wytyczne, a rzeczywisty czas może się różnić.

W naszej szkole możesz umówić się na jedną płatną lekcję próbną. Następnie opłacasz miesiąc lekcji z góry (minimum 4 spotkania). Nie podpisujemy umowy, możesz zrezygnować w dowolnej chwili.

Lektorzy francuskiego mają indywidualny sposób prowadzenia lekcji. Spotkania są nastawione na wspólne rozmowy. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.

Mimo pozorów nauka francuskiego wcale nie jest aż tak trudna jak mogłoby się wydawać. Wiele zależy od Twojej konsekwencji i systematyczności. Pojawiają się drobne różnice między językiem polskim a francuskim np. tryb łączący, ale dzięki podejściu naszych lektorów z pewnością szybko opanujesz zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane konstrukcje gramatyczne.
prêt
nous commençons
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Chcesz nauczyć się francuskiego? Zrób pierwszy krok, bez tego nic się nie zmieni.

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Zamiast planować — zacznij realizować swoje plany. Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Zacznij teraz