arbeid

Dla kogo są lekcje języka norweskiego z CleverCat?

Chcesz wyjechać do pracy do Norwegii? Znajomość podstaw norweskiego ułatwi Ci wiele spraw. Norweski rynek jest specyficzny. W wielu zawodach i branżach język angielski to zbyt mało. Norwedzy doceniają mocno wykwalifikowanych pracowników, którzy nie przyjeżdżają do tego kraju z przypadku. Dzięki lekcjom norweskiego online poczujesz się pewnie w codziennej komunikacji. Zbudujesz wartościowe relacje i karierę, o której marzysz.

Norweski do pracy

Planujesz wyjazd do pracy do Norwegii i chcesz nauczyć się podstaw języka norweskiego? To bardzo dobry pomysł. Norwegia to specyficzny rynek, który przykłada ogromną wagę do znajomości zarówno angielskiego, jak i norweskiego. W wielu branżach bez tego ani rusz.

Norweski dla studentów

Chcesz studiować skandynawistykę? A może wiążesz swoją przyszłość z wyjazdem do Norwegii i chcesz przygotować się do wejścia na norweski rynek pracy? W CleverCat prowadzimy lekcje indywidualne norweskiego dla studentów i uczniów, które pomagają zdać egzaminy, a także lepiej poznać kulturę tego kraju.

Norweski dla specjalistów

Wśród naszych uczniów norweskiego jest Ewa, która pracuje jako marynarz, a także kilku kursantów pracujących na platformach wiertniczych w Norwegii. Co to oznacza? Możesz uczyć się z nami zaawansowanych zwrotów po norwesku, które przydają się w specjalistycznych branżach.

Norweski dla pielęgniarek

Jesteś pielęgniarką lub pielęgniarzem i planujesz wyjazd do Norwegii? To fantastyczny rynek pracy dla branży medycznej. W CleverCat uczysz się zarówno podstaw, które ułatwią Ci komunikację z pacjentami, jak i bardziej zaawansowanego słownictwa, niezbędnego do wykonywania codziennej pracy.

dla tych, którzy uczą się dla siebie

Skandynawia ma swój niepowtarzalny urok. Nauka norweskiego nie musi wiązać się z wyjazdem, czy planami — może być efektem Twojej pasji do tego kraju. Podczas lekcji norweskiego poznajesz nie tylko słownictwo, czy gramatykę, ale też kulturę tego, jakże ciekawego obszaru Europy.

suksess

Poznaj lektorów, którzy nauczą Cię języka norweskiego!

Szukasz dobrego lektora norweskiego, który uczy online? Poznaj nasz zespół. Lektorzy norweskiego z CleverCat to doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych, którzy dbają o szybkie postępy oraz swobodną atmosferę podczas zajęć.

Magdalena

lektorka

Heisann! Jestem Magda. Pełne zanurzenie i językowa swoboda - tylko na zajęciach ze mną!

Norweski do pracy — specjalistyczne branże

Z CleverCat możesz uczyć się specjalistycznego norweskiego, który przyda Ci się zarówno w pracy na platformie wiertniczej, jak i w popularnej branży medycznej. Norweski rynek nieustannie poszukuje wykwalifikowanych pracowników. Zarobki w tym kraju są bardzo atrakcyjne, rynek jest otwarty, ale wymagający. Jeśli szukasz pracy w Norwegii — znajomość języka na pewno zagra na Twoją korzyść. Możesz zacząć naukę zarówno przed wyjazdem, jak i podczas pobytu w Skandynawii. Godziny lekcji dopasujemy do Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego z CleverCat?

godziny lekcji dopasowujemy do Twoich potrzeb

uczysz się praktycznych norweskich zwrotów

poznajesz norweską gramatykę i dialekty

podczas lekcji indywidualnych masz 100% uwagi lektora

stawiamy na konwersacje po norwesku

uczysz się w dowolnym miejscu, prowadzimy lekcje norweskiego dla Polaków za granicą

nasza metoda nauki norweskiego gwarantuje szybkie efekty

nie podpisujesz umowy, rezygnujesz kiedy chcesz

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Nauka norweskiego online — najczęściej zadawane pytania

Nauka norweskiego wcale nie jest trudniejsza od nauki języka angielskiego lub nauki języka niemieckiego. Choć początkowo norweski może brzmieć zupełnie obco, mówi się, że jest to jeden z łatwiejszych języków do przyswojenia. Gramatykę i słownictwo opanujesz z łatwością. Schody zaczynają się w chwili, gdy chcesz poznać więcej dialektów. To z pewnością wymaga mocniejszego zaangażowania. Jedno jest pewne — gdy tylko poznasz podstawy, będziesz chcieć więcej

Oczywiście nie da się tego jednoznacznie określić. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, poziomu, z którego startujesz i predyspozycji językowych. Ocenia się, że na naukę języka obcego od zera do poziomu B2 potrzebujemy średnio 500-600 h. Jednak nie zrażaj się — jeśli będziesz używać tego języka na codzień z pewnością pójdzie o wiele szybciej.

W CleverCat nie podpisujesz umowy. Do niczego się nie zobowiązujesz na stałe. Wystarczy, że opłacisz z góry miesiąc nauki (minimum 4 lekcje). Jeśli poczujesz, że to nie jest dla Ciebie — możesz swobodnie zrezygnować. Nie ma okresu wypowiedzenia.

Każdy lektor niemieckiego ma indywidualny sposób prowadzenia lekcji. Spotkania są nastawione na wspólne rozmowy. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.
klar
her går vi
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Chcesz nauczyć się norweskiego? Zrób pierwszy krok, bez tego nic się nie zmieni.

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Zamiast planować — zacznij realizować swoje plany. Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Zacznij teraz