Felicidad

Dla kogo są lekcje języka hiszpańskiego z CleverCat?

Chcesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw? Invitamos! Zapraszamy! Krok po kroku poznasz słownictwo i przydatne zwroty, które same zapadają w pamięci. Już kilka lekcji z lektorem przygotuje Cię do podstawowych rozmów po hiszpańsku.

Hiszpański dla początkujących

W CleverCat możesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw, nawet jeśli to Twój pierwszy kontakt z językiem. Poznasz najważniejsze słownictwo i zwroty, które pozwolą Ci na swobodne rozmowy.

Hiszpański dla zaawansowanych

Znasz już podstawy hiszpańskiego? Fantastycznie! Doszlifujmy ten diament. W CleverCat mamy też lekcje hiszpańskiego dla osób zaawansowanych, które chcą poszerzyć słownictwo o specjalistyczne wyrażenia.

Hiszpański w podróży

Podróżuj po świecie, poznawaj nowych ludzi i miejsca. Hiszpański przyda Ci się w podróży w ponad 120 krajach. Podczas lekcji uczysz się praktycznych zwrotów, które przydają się podczas wakacyjnych wojaży.

Hiszpański dla studentów

Marzy Ci się wyjazd na Erasmusa do Hiszpanii? Chcesz podszkolić język przed egzaminami lub planujesz studiować filologię iberyjską? Prowadzimy lekcje hiszpańskiego dla uczniów i studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z tym językiem.

Dla tych, którzy uczą się dla siebie

Język hiszpański ma niezwykłą melodię. Potrafi zarażać swoją emocjonalnością i energią. Chcesz uczyć się hiszpańskiego dla siebie? Wcale nas to nie dziwi! To jedna z najlepszych inwestycji w samorozwój, która otwiera drzwi do wielu krajów świata.

Buenos dias!

Poznaj lektorów, którzy nauczą Cię języka hiszpańskiego!

Poznaj naszych lektorów języka hiszpańskiego. To doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych. Pasjonaci hiszpańskiego, którzy dbają o szybkie rezultaty nauki i doskonałą atmosferę podczas lekcji.

Patrycja

lektorka

Cześć! Jestem Patrycja. Nauka ze mną to sama przyjemność - zero stresu i napięcia!

Hiszpański dla podróżników

Marzy Ci się podróż po krajach Ameryki Południowej? To królestwo języka hiszpańskiego. Znajomość jego podstaw ułatwi Ci wiele spraw, ale też wpłynie na Twoje bezpieczeństwo w podróży. Pozwoli Ci w pełni smakować lokalny klimat, ułatwi codzienne czynności i nawiązywanie nowych kontaktów. Lekcje hiszpańskiego dla podróżników z CleverCat to wygodny sposób nauki z każdego miejsca na świecie.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego z CleverCat?

po hiszpańsku mówi ponad 400 milionów osób na świecie — czas dołączyć do tego grona

uczysz się tego, czego potrzebujesz

stawiamy na przydatne zwroty w podróży

masz 100% uwagi lektora

nie tracisz czasu na dojazdy

lekcje mają przyjemną, angażującą formę

możesz wybrać lektora dla siebie

szybko widzisz postępy

rezygnujesz kiedy chcesz

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Najczęściej zadawane pytania o lekcje hiszpańskiegoonline

Jak najbardziej! W CleverCat nie podpisujesz umowy. Do niczego się nie zobowiązujesz na stałe. Wystarczy, że opłacisz z góry miesiąc nauki (minimum 4 lekcje). Jeśli poczujesz, że to nie jest dla Ciebie — możesz swobodnie zrezygnować. Nie ma okresu wypowiedzenia.

W naszej szkole nie ma lekcji próbnej. Jesteśmy przekonani o skuteczności stosowanych metod. Na początek nie musisz wykupować pakietu na cały miesiąc. Możesz opłacić jedynie pierwszą lekcję i jeśli poczujesz, że to nie jest dla Ciebie — swobodnie rezygnujesz.

Lekcje prowadzone przez poszczególnych lektorów mogą delikatnie różnić się swoją formą. Łączy nas fokus na wspólne rozmowy w języku, którego się uczysz. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.

Nie musisz kupować żadnych dodatkowych podręczników i książek. Udostępniamy Ci spersonalizowane, przygotowane specjalnie dla Ciebie materiały, które są interaktywne, co uprzyjemnia i ułatwia naukę angielskiego. Nie musisz inwestować żadnych dodatkowych pieniędzy.

Jak najbardziej, cele Twojej nauki zostaną omówione podczas pierwszej lekcji. Możesz uczyć się dla siebie, ale też po to, aby ukończyć określony egzamin. Poinformuj nas, na czym najbardziej Ci zależy.
Gracias
VAMOS
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Spełniaj swoje językowe marzenia! Zarezerwuj pierwszą lekcję hiszpańskiego online.

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Nasi lektorzy są rozchwytywani, wielu nie ma już wolnych miejsc, dlatego nie zwlekaj i weź sprawy w swoje ręce.

Zacznij teraz