Hallo

Dla kogo są lekcje języka niderlandzkiego z CleverCat?

Znasz podstawy niderlandzkiego i nie wiesz, jak zrobić krok dalej? Podczas lekcji niderlandzkiego z lektorem nauczysz się konstrukcji gramatycznych, czytania, ale też wymowy oraz bardziej zaawansowanego słownictwa. To idealny sposób na naukę języka dla osób, które od kilku lat mieszkają za granicą. Lekcje niderlandzkiego z lektorem to wygodny sposób nauki, który w pełni jest do Ciebie dopasowany. Możesz uczyć się języka codziennego lub branżowego, na różnych poziomach zaawansowania.

Niderlandzki dla Polaków za granicą

W samej Holandii mieszka ponad 220 tysięcy Polaków. To bardzo często wybierany rynek pracy przez naszych rodaków. Jeśli planujesz wyjazd do pracy sezonowej lub na stałe — naucz się, choć podstaw języka niderlandzkiego. To ułatwi Ci znalezienie dobrze płatnej pracy, ale też codzienne funkcjonowanie za granicą.

Niderlandzki dla początkujących

Chcesz uczyć się języka niderlandzkiego dla początkujących? Nie ma problemu. Możemy zacząć od najprostszych wyrażeń. Szybko zobaczysz efekty nauki. Niderlandzki od podstaw, mimo pozorów, wcale nie jest taki trudny. Podczas lekcji z lektorem uczysz się praktycznych wyrażeń, prostych konstrukcji gramatycznych, słówek i ich wymowy.

Niderlandzki na budowie

Pracujesz w branży budowlanej i chcesz nauczyć się podstaw języka niderlandzkiego, który ułatwi Ci codzienną pracę oraz życie w Holandii lub Belgii? Nauka z CleverCat jest przyjemna i dostosowana do Twojego grafiku obowiązków. Lekcje możesz umawiać w dowolnych godzinach, tak aby dopasować się do Twojej pracy i indywidualnych potrzeb.

Niderlandzki dla lekarzy i pielęgniarek

Pracujesz w Holandii w branży medycznej? Jesteś pielęgniarką lub lekarzem? Znajomość języka niderlandzkiego ułatwi Ci codzienny kontakt z pacjentami. Lekcje niderlandzkiego online z lektorem to sposób na najbardziej efektywną naukę. Szybko zobaczysz efekty, co bezpośrednio wpłynie na komfort Twojej pracy.

Niderlandzki dla zaawansowanych

Od lat mieszkasz w krajach Beneluxu i w zasadzie całkiem nieźle radzisz sobie z podstawami języka niderlandzkiego? Czujesz, że czas zrobić w tym kierunku krok dalej? W CleverCat mamy też lekcje niderlandzkiego dla zaawansowanych. Możesz poszerzyć swoje słownictwo, nauczyć się bardziej zaawansowanych konstrukcji językowych i gramatycznych, a także ćwiczyć swój akcent.

Dla tych, którzy uczą się dla siebie

Chcesz uczyć się niderlandzkiego dla siebie, bo np. masz rodzinę w Holandii i chcesz swobodnie się z nią porozumiewać? Coraz więcej osób chce uczyć się tego języka nie tylko pod kątem wyjazdu, ale też poszerzenia własnych zainteresowań, czy łatwiejszego porozumienia się z bliskimi np. z wnukami. Nauka niderlandzkiego z CleverCat szybko przynosi rezultaty.

stroom

Lektorzy języka niderlandzkiego CleverCat

Szukasz nauczyciela niderlandzkiego, który uczy online? Poznaj nasz zespół. Lektorzy CleverCat to doświadczeni, certyfikowani specjaliści i absolwenci studiów filologicznych, którzy dbają o szybkie postępy oraz swobodną atmosferę podczas zajęć.

Kuba

lektor

Cześć! Jestem Kuba. Nauka języków i przekazywanie mojej wiedzy to moja pasja!

Niderlandzki dla osób mieszkających w Holandii lub Belgii

Z lekcji niderlandzkiego online z lektorem w naszej szkole korzystają głównie osoby, które pracują w Holandii lub Belgii, bądź planują taki wyjazd. Podniesienie kompetencji językowych to dobry sposób, aby znaleźć lepszą pracę lub otrzymać awans. Znajomość niderlandzkiego ułatwia też codzienną komunikację. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z krajami Beneluxu — weź sprawy w swoje ręce. Lekcje szybko przyniosą efekty, które ułatwią Ci realizację założonych celów.

Nauka niderlandzkiego z CleverCat — dlaczego warto?

uczysz się praktycznych wyrażeń po niderlandzku, które przydają się podczas pracy i życia za granicą

masz 100% uwagi lektora

lekcje mają charakter konwersacyjny — przede wszystkim uczysz się mówić

dostosowujemy się do Twojego grafiku

możesz uczyć się w dowolnym miejscu, także mieszkając w Holandii, czy Belgii

nasza metoda nauki niderlandzkiego gwarantuje szybkie efekty

nie podpisujesz umowy, rezygnujesz kiedy chcesz

Ile kosztują lekcje online w szkole CleverCat?

Solo

indywidualne lekcje językowe z lektorem

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Duo

lekcje językowe
dla par

Od

0

za godzinę za osobę

Min. 4 lekcje w miesiącu

Zaproś znajomego lub pozwól, abyśmy my dobrali drugą osobę na podobnym poziomie językowym!

Grupowe

cykliczne spotkania językowe

Informacje o zapisach na najbliższe kursy znajdziesz na naszym Instagramie i Facebooku

Nauka niderlandzkiego online — najczęściej zadawane pytania

Tak, niderlandzki i holenderski to dwie różne nazwy tego samego języka. Terminy te są używane zamiennie dla języka urzędowego w Królestwie Niderlandów (Holandii) oraz w Belgii (częściowo, gdzie jest znany jako flamandzki). Język ten ma pewne odmiany dialektalne i regionalne, ale ogólnie mówiąc, niderlandzki i holenderski to synonimy i odnoszą się do tego samego języka.

Język niderlandzki (lub holenderski) jest oficjalnym językiem w następujących miejscach: w Holandii, Belgii, Surinamie, Indonezji, Arubie, Bonaire, Curaçao, Sabie, Sint Eustatius oraz Sint Maaren.

Każdy lektor niderlandzkiego ma indywidualny sposób prowadzenia lekcji. Spotkania są nastawione na wspólne rozmowy. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie rozwiewamy Twoje wątpliwości z poprzednich lekcji, robimy krótką powtórkę i wprowadzamy nowy temat. Na koniec czas na podsumowania, które utrwalą wiedzę. Jeśli wyrazisz na to zgodę — zadajemy zadania domowe. Mało mówimy po polsku. Skupiamy się na naturalnych rozmowach i … dobrej zabawie z językiem.

Trudność nauki języka niderlandzkiego może zależeć od kilku czynników, tj. twoja wcześniejsza znajomość języków, poziom zaangażowania oraz otoczeni, w którym będziesz miał okazję ćwiczyć język. Wiele zależy od Twojej konsekwencji i systematyczności.

W naszej szkole możesz umówić się na jedną płatną lekcję próbną. Następnie opłacasz miesiąc lekcji z góry (minimum 4 spotkania). Nie podpisujemy umowy, możesz zrezygnować w dowolnej chwili.
Bedankt
haast je
Poznaj najszybszą metodę nauki języka

Chcesz nauczyć się niderlandzkiego? Zrób pierwszy krok, bez tego nic się nie zmieni.

Poczuj się pewnie i gadaj bez oporów.
Zapisz się na zajęciaZapisz się na zajęcia

Koniec z wymówkami. Dobra znajomość niderlandzkiego pozytywnie wpłynie na Twoje plany zawodowe i pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami. Umów się na lekcję z wybranym lektorem. Zamiast planować — zacznij realizować swoje marzenia. Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Zacznij teraz