11. Jakie są metody płatności?
Płatności dokonuje się przelewem, w walutach PLN lub EURO.
22. Czy pierwsza lekcja jest bezpłatna?
Jesteśmy przekonani o skuteczności nauki w CleverCat, dlatego nie oferujemy bezpłatnej lekcji próbnej. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia u nas, możesz zapłacić za jedną lekcję, a dopiero po jej ukończeniu wykupić pakiet miesięczny (minimum 4 lekcje).
33. Czy mogę odwołać zajęcia?
Zajęcia można odwołać, informując o tym lektora co najmniej 24 godziny przed zajęciami. Odwołane zajęcia powinny zostać odrobione w obrębie tego samego miesiąca.
44. Czy podpisuję jakąś umowę?
Nie wiążesz się żadną umową - płacisz z góry za miesiąc, rezygnujesz kiedy chcesz! Bez okresu wypowiedzenia!
55. Czego potrzebuję do nauki?
Jedyne czego potrzebujesz do nauki to komputer, tablet lub telefon, połączenie z internetem i... duża dawka pozytywnego nastawienia :)
66. Czy materiały do nauki są zapewnione?
Tak. Wszystkie materiały są przygotowane specjalnie dla Ciebie i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Materiały są interaktywne, dzięki czemu nauka jest przyjemna i ciekawa! Po każdej lekcji otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów w formie elektronicznej.
77. Jakich języków mogę uczyć się w CleverCat?
Obecnie oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego oraz norweskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką innego języka, napisz do nas! Twój feedback jest dla nas bardzo ważny i pomoże nam w dostosowaniu oferty do Twoich potrzeb.

?

 

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukasz? Napisz do nas lub zadzwoń.